Google Play’de Halk Oylaması!

Google Play’de Halk Oylaması!

Google her yıl duyurduğu en iyi uygulama listesinde bu sene kullanıcılarıda devreye soktu. Uygulama ve oyunları oylayabildiğiniz sistemde 2 kategori için birer oy hakkınız bulunuyor.

Hangi uygulamalar var?

Son zamanların popüler yarışması Hadi, Türkiye’nin en iyisi olmaya aday Bundle haber, dijital içerik platformu Blutv, yer yüzündeki en saçma uygulama musical.ly ve yine bir haber uygulaması olan Nabız bizi karşılıyor. Bunlarla birlikte toplam 21 uygulamanın bizi karşıladığını belirtelim.

Hangi oyunlar var?

Sevilen yarış oyunu Asphalt 9, konuşan Thom altın peşinde, Candy Crush, Clash Roale ve Mobile Legends dahil toplam 21 oyun bizi karşılıyor.

Oylama nasıl oluyor?

Kullanıcıların en çok oyladığı uygulamalar, 3 Aralık 2018’de açıklanacak. Oy vermek için Play Store uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Sizce en iyisi hangisi?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap