İlginizi Çekebilir

Gizemli Bir Galaxy Fit, Bluetooth Sertifikası Aldı!

gear fit

Samsung’un yeni giyilebilir cihazı Bluetooth sertifikası aldı. SM-R220 model adına sahip bu yeni cihaz, Bluetooth 5.1 desteği ile gelecek.

İşin ilginç kısmı, bu giyilebilir cihazın hangi ürün olduğunu bilmiyoruz. Model adına bakıldığında, uygun fiyatlı bir Gear Fit olduğu düşünülüyor.

En son duyurulan üst seviye Galaxy Fit, SM-R370, daha düşük özellikli olan Galaxy Fit ise SM-R375 model numarasıyla satışa sunulmuştu, yani direkt model numarasından yorum yapmak şuanda yanlış olabilir.

Gizem Galaxy Fit giyilebilir Bluetooth sertifikası alır

*

*Galaxy Fit Bluetooth sertifikası

Samsung, uygun fiyatlı (40EURO) bir Gear Fit modelini yaklaşık 1 sene önce duyurmuştu. Bu akıllı bileklikte 0.74 inçlik OLED ekran yer alıyordu. Ayrıca kalp ritmi ölçer, 5ATM su geçirmezlik ve 6 – 7 günlük uzun pil ömrü gibi özellikler de bu bileklikte bulunuyordu.

Yine beyaz, siyah ve sarı renkli bant seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Yeni gelecek Gear Fit eğer uygun fiyatlı olursa buna benzer özelliklerin geliştirilmiş hâlini görmemiz olası. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Bu arada, şu bilekliklere de ekran okuyucu getirsen hiç fena olmazdı Samsung. Bu tarz ürünleri deneyimlemek istiyorum fakat ekran okuyucuyla kullanım imkanını sunan çok az akıllı saat var.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_fit_successor_gets_bluetooth_certification-news-44298.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap