Gears 5 10 Eylülde Türkçe alt yazı ile geliyor!


The Coalition, Dün akşam gerçekleşen Microsoft E3-2019 etkinliği esnasında Gears 5’in (Gears of War’un adı artık Gears oldu) çıkış tarihini açıkladı. Gears 5, 10 Eylülde Windows 10 PC ve Xbox One için çıkacak.
Ayrıca Steam üzerinde de satılacak.
Steam sayfasında belirtilene göre Türkçe arayüz ve altyazı destekleyecek. Ön siparişler Terminator: Dark Fate karakter ek paketini içeriyor.
Oyunun tanıtım yazısı:

Oyun dünyasının en çok beğeni toplayan serilerinden Gears, beş heyecanlı mod ve şimdiye kadarki en derin senaryo moduyla hiç olmadığı kadar büyüyor. Kıyasıya geçen savaşların temposu düştüğünde Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını açığa çıkarmak için görevden ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu keşfeder.
Nefes kesen beş mod. Destansı bir deneyim.
Campaign
Dünya parçalanmanın eşiğinde. Swarm, Coalition’ın robot ordusunu bozarak insan şehirlerine inmeye başladı. Tehlike yaklaşırken Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını açığa çıkarmak için görevden ayrılır ve Sera için gerçek tehlikenin kendisi olduğunu keşfeder.
Escape
Üç oyunculu bir intihar ekibinin birlikte çalışarak düşman kovanını içerden yok etmeye çalıştığı yeni, agresif, riskli bir ortak görev modu.
Versus
10’un üzerinde oyun türü, tüm rekabetçi stiller için hem yeni hem de klasik haritalar ve ödüller.
Horde
Yeni kahraman yeteneklerini kullanarak, savunma oluşturarak, güç toplayarak, yeteneklerinizin seviyesini artırarak ve ekip olarak çalışarak hayatta kalın.
Map Builder
Özel Escape kovan haritaları ve deneyimleri oluşturup arkadaşlarınızla paylaşın ve yarışın.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap