Galaxy Z Fold 2’nin de Thom Browne Sınırlı Sürümü Olacak, Ama!

z-fold-temsili

Samsung’un 5 Ağustos tarihinde yapacağı Unpacket etkinliğinde yeni amiral gemisi Galaxy Note 20’yi göreceğiz fakat yalnız değil. Galaxy Z Fold 2, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Tab S7 gibi ürünlerin de duyurusunu yapacak olan şirket, son zamanların en çok ürünlü Unpacket etkinliğini gerçekleştirecek.

Yeni bir söylenti, Samsung’un ünlü tasarımcı Thom Browne’ın adını katlanabilir akıllı telefonuyla anmak istediğini ortaya çıkarıyor. Sınırlı sayıda üretilecek olan bu model ilk değil. Şirket daha önce de Galaxy Z Flip’in Thom Browne sınırlı sürümünü piyasaya sürmüştü.

@ IceUniverse’ye göre Thom Browne sürümü 20.000 CNY veya daha pahalıya maal olacak.

Bu, Galaxy Z Flip’in 2465USD fiyatından 385USD daha yüksek bir fiyat etiketi göreceğimizi gösteriyor. Bununla birlikte Z Fold 2, Z9 5G ile aynı fiyata sahip olacak. Ayrıca Z Flip 5G de orijinal modelden 600USD daha pahalı olacak.

Bitti mi, bitmedi.

Thom Browne'un çalışmalarına aşina değilseniz, geçen yılın Z Flip sınırlı sürümü

Yeni Galaxy Z Flip’in kutusunda sadece telefon yok, Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch 3 de bu ürünü alanlara verilecek. Yani bir prestij paketi diyebiliriz.

Samsung’un geçen yıl duyurduğu Thom Browne paketi, 280USD’lık Galaxy Watch 2’yi içeriyordu, Galaxy Watch 3’ün 600USD civarında olması bekleniyor. Yani arada yaklaşık 380USD var.

Tabii kapaktan katlamaya geçiş, hem telefon için hem cebimiz için büyük bir adım, yeni telefonun 400USD daha pahalı olması normal sayılabilir.

Son olarak Thom Browne sürümlerinin amacının verdiğiniz paranın karşılığını vermek değil, bir lüks ürün ve prestij amacı olduğunu bir kez daha belirteyim. Bakalım bu teknoloji nereye kadar gidecek?

https://www.gsmarena.com/the_galaxy_z_fold_2_is_also_getting_a_thom_browne_limited_edition_this_year_but_it_will_cost_you-news-44499.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap