Galaxy S20’nin Özel Beyaz Rengi Avrupa’da!

galaxy s20

Samsung, Şubat ayında düzenlediği Unpacket 2020 etkinliğinde yeni amiral gemisi Galaxy S20’yi tanıtmıştı. Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra modelleri çeşitli özellikleriyle dikkat çekiyordu. Bunlardan biri, “öylesine konmuş da olsa” 100x yakınlaştırmaydı. Yin e kamera alanında 8K video kaydetme de cihazda yer alıyor.

Samsung, bu cihazı çeşitli renk seçenekleriyle satışa sunmuştu. Fakat Bulut beyazı olarak bilinen Cloud White rengi, çok sınırlı bulunabiliyor.

Bu renk, S20 serisinin tüm modelleri için var ama her yerde bulunamıyor. Örneğin İtalya’da Cloud White renkli Galaxy S20 ve S20+ satılıyor, ancak S20 Ultra bulunamıyor. İspanya’da ise bu renkte sadece Galaxy S20+ bulunuyor ve çevrimiçi olarak satın alınabiliyor.

Samsung Almanya sitesinde, 12GB RAM ve 128GB dahili hafıza ile gelen Galaxy S20 modeli, Cloud White (Bulut Beyazı) rengiyle satışta. Diğer varyantlarda bu renk sunulmayacak, en azından şuanda. Fiyat ise 1150EURO.

Akıllı telefonun 512GB sürümü için ise siyah renk sunuluyor. Çin’de ise 256GB dahili hafızalı Bulut Beyazı renkli model 10000CNY fiyat etiketiyle piyasaya sürülmüştü, 5Bu ülkede 512GB’lik model için ise yalnızca gri renk sunuluyor.

Dediğimiz gibi, Bulut Beyazı rengi neredeyse hiçbir yerde doğru dürüst satılmıyor. O yüzden bu rengi Türkiye’de görmek biraz hayal olur. Hatta Samsung’un anavatanı Güneykore’de bile bulamıyorsunuz bu rengi.

Eğer S20 serisinden bir model almayı düşünüyorsanız, Gri ve Siyah renklere göz atabilirsiniz.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_in_cloud_white_comes_to_europe-news-43017.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap