İlginizi Çekebilir

Galaxy S20 Serisine Yeni Güncelleme!

galaxy s20

Samsung, Şubat ayında duyurduğu Galaxy S20 serisi için kamera odaklı yeni bir güncelleme yayımladı. Firma, kameradaki otomatik odaklamayı iyileştireceğine söz vermişti, şimdi gelen bu güncelleme de kamera odaklı olduğuna göre, Samsung istediği mükemmelliği hala yakalayamamış gibi görünüyor.

Güncelleme, S20 ve S20+ modellerine bir nesneyi daha hızlı netlemenizi sağlayacak hızlı fotofokus özelliğini getiriyor. Bu sayede belirli bir noktaya kamerayı odaklamak daha kısa sürecek.

Güncellemeyle birlikte Galaxy S20 Ultra’ya ise yakından çekilen fotoğrafların odak performansını artırmak için Close-Up Zoom adlı bir özellik eklendi. Daha önce kullanıcılar, 10cm ve benzeri mesafedeki nesneleri fotoğraflarken sorunlar yaşıyordu.

Ayrıca gece modunun kalitesi de iyileştirildi. Galaxy S20 Ultra’ya gelen diğer yenilikler arasında parmak izi sensörünün duyarlılığının artırılması ve hoparlörlerin ses kalitesinin iyileştirilmesi yer alıyor.

Bu güncelleme, Galaxy S20 serisi için Mayıs ayı güvenlik yamasını da barındırıyor. Hem güvenlik hem de kamera iyileştirmeleriyle gelen bu güncelleme, şuan Güney Kore’de indirmeye sunuldu. Birkaç hafta içinde dünya geneline yayılması bekleniyor. Siz de ayarlar > yazılım güncelleme bölümünden güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/new_samsung_galaxy_s20_update_improves_the_camera_especially_on_the_s20_ultra-news-43346.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap