Far Cry 6 duyuruldu!


Ubisoft, Ubiforward etkinliğinde Far Cry 6’yı duyurdu. PC, Stadia, PS4, Xbox One, PS5 ve Xbox Series X için çıkacak.
PC’de Epic Games Store ve Uplay üzerinden satılacak ve ön siparişe de açıldı.
Epic Games Store ve Uplay’da standart sürüm 269,00 TL, gold sürüm 449,00 TL ve ultimate sürüm 495,00 TL. Xbox Store’da standart sürüm 470,00 TL, gold sürüm 600,00 TL ve ultimate sürüm 700,00 TL (indirimli olarak 650,00 TL).
18 Şubat 2021’de çıkacak. PlayStation 4 veya Xbox One versiyonunu satın alan kullanıcılar PlayStation 5 veya Xbox Series X versiyonu için ek ücret ödemeyecek.
Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara’ya hoş geldin. Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu kanlı rejime karşı devrimci bir mücadele de ateşleniyor.

ÖZGÜRLÜK İÇİN SAVAŞ
Yara yerlisi Dani Rojas olarak, rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak bir gerilla mücadelesine atılacaksın.

YARA PARAMPARÇA
Bugüne kadarki en geniş Far Cry dünyasında, Yara’nın ormanlarında, sahillerinde ve başkenti Esperanza’da Anton’un askerlerine karşı savaş.

GERİLLA ATEŞ GÜCÜ
Zalim rejimi yerle bir etmek için derme çatma, el yapımı silah ve araçlarla savaş, Amigos denilen vahşi hayvanları da bu mücadeleye kat.Far Cry 6
Far Cry 6
Far Cry 6
Far Cry 6
Far Cry 6
Far Cry 6

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap