İlginizi Çekebilir

Epic Games Store açıldı!


Geçtiğimiz hafta Epic Games, kendi oyun kütüphanesinin bulunacağı bir platform açacağını duyurmuş, TGA-2018’de ise bu platform üzerine çokça reklam yapmıştı. Dün itibarı ile Epic Games Store, açılmış bulunmakta. Ayrıca Epic Games, kullanıcıları kendi oyun mağazasına çekmek için, her ay iki adet ücretsiz oyun vereceğini açıkladı.
İlk iki oyun ve verileceği tarihler ise şöyle:
Subnautica 14-27 aralık, Super Meat Boy 28 Aralık 10 Ocak.
Epic Games Store sektöre hızlı bir giriş yaptı. İlk olarak geliştiriciler ve Epic Games arasındaki gelir dağılımının %88’ye %12 olması oldukça dikkat çekti. Ardından Aurora44’ün aksiyon rol yapma oyunu Ashen ve Supergiant Games’in hack-and-slash dungeon crawler oyunu Hades’in PC’de Epic Games Store üzerinden satışa sunulması ve PlayStation’a özel olan Journey’nin de PC’de sadece Epic Games Store’a gelecek olması ile ciddi olduklarını gösterdiler.
Yine de mağaza üzerinde şu anda çok az oyun mevcut: Ashen, Hades, Hello Neighbor: Hide and Seek ve Epic oyunları Fortnite, Shadow Complex, Unreal Tournament.

Çok yakında aşağıdaki oyunlar da eklenecek:

Darksiders 3
Genesis Alpha
Journey
Maneater
Outer Wilds
Rebel Galaxy Outlaw
Satisfactory
The Pathless
World War Z
Epic Games 2019 yılında çok daha fazla oyun eklemeyi ve Android ve diğer açık platformlara getirerek mağazayı genişletmeyi planlıyor.
Epic Games Store

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap