Endless Space Collection ve Conarium ücretsiz dağıtılıyor!


4x Bilim kurgu strateji oyunu Endless Space Collection, 14 Eylül 20-00’a kadar Humble Store üzerinde ücretsiz dağıtılıyor. Stoklar tükenirse daha erken de sona erebilir.
Oyunu almanız için yapmanız gereken ise çok basit.
Buraya Tıklayarak, Get The Game yazısına tıklamak. Sonrasında Gelen Mail’deki kodu Steam hesabınızda etkinleştirmek.
Eğer size bu zor geliyorsa, Humble Bundle hesabınızdaki Keys kısmına tıklayıp, Endless Space Collection’ın gelen kodunu Göstere tıkladıktan sonra Redeem yazan yere tıklayabilirsiniz. Redeem yazan yere tıkladıktan sonra sizi Steam’e yönlendirecek ve kodu otomatik olarak girmiş olacak. Sizin tek yapmanız gereken sözleşmeyi kabul edip devam’a tıklamak.
Zoetrope tarafından geliştirilen Türk korku macera oyunu Conarium ise, Epic Store’da ücretsiz.
Buraya Tıkladıktan sonra, Al tuşuna tıklayın. Sipariş sayfası açıldığında ise, siparişinizi onaylayın. Sonrasında oyun kütüphanenize eklenmiş olacak. Oyunu yüklemek için Epic Games Launcher’ı kullanmanız gerekiyor.
Epic Games Store, Her hafta ücretsiz oyun ya da oyunlar veriyor. Gelecek hafta ise, Batman oyunu ya da oyunları vermeyi planlamış. Şimdilik hangi Batman oyunu ya da oyunlarını vereceği bilinmiyor.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap