Dustborn duyuruldu!

DustBorn

Red Thread, Yeni oyunları Dustborn’u duyurdu. Dustborn Umut, Sevgi, Arkadaşlık gibi konuları işleyen aksiyon macera oyunu. Oyunun hikayesi 2030’lu yıllarda geçiyor.
2030 yılında, grafik romanlarından esinlenen canlı ve tehlikeli kurgu bir Amerika’da geçen oyunda Pax adlı bir kadın karakterin rolünü üstleniyorsunuz. Eski mahkum, serseri, düzenbaz ve anormal biri olan Pax’in görevi Kaliforniya’dan Yeni İskoçya’ya bir paket ulaştırmak. 
Bu görev için kendinize bir ekip toplayacak ve bu ekibin yönetimini üstleneceksiniz. Düşmanlarınızı alt etmek için iki seçeneğiniz var. Silahlar veya kelimelerin gücü.
Açıkçası kelimelerin gücü deyince aklıma Monkey Island geldi. Acaba tam da düşündüğüm gibi mi oluyor oyundaki düşmanları cümleler ile alt edersek.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap