İlginizi Çekebilir

Crash Team Racing: Nitro-Fueled duyuruldu!


Beenox, TGA-2018 etkinliğinde Crash Team Racing’in elden geçirilmiş versiyonu olan, Crash Team Racing: Nitro-Fueled’ı PS4, Xbox One ve Switch için duyurdu. 21 Haziran 2019’da $39.99 fiyattan çıkacak. “Nitros Oxide Edition” ayrıca $59.99 fiyattan satışa sunulacak.
Crash™ yeniden şoför koltuğunda! Crash™ Team Racing Nitro-Fueled ile tam gaz gitmeye hazır olun. Gerçek CTR deneyiminin üstüne çok daha fazlası, şimdi tamamen yeniden düzenlenmiş ve en iyi şekilde geliştirilmiş durumda:
– Orijinal oyun modlarıyla, karakterlerle, pistlerle, güçlendirmelerle, silahlarla ve kontrollerle motorlarınızı çalıştırın
– Orijinal oyunun dışında ek arabalarda ve pistlerde sağlam bir patinaj çekin
– Arkadaşlarınızla çevrimiçi yarışın ve çevrimiçi liderlik tablolarına damga vurun
Crash™ Team Racing Nitro-Fueled ile bahisler çok büyük ve yarış çok çekişmeli. Çok sevdiğiniz CTR şimdi en iyi halinde sizlerle.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir