İlginizi Çekebilir

Concrete Genie ve Days Gone ertelendi!

Oyunu Bekleyenlere Kötü Haber. Concrete Genie Ertelendi!

Sony, Concrete Genie’nin 2018 son çeyrek dilimden 2019 ilk bahar aylarına ertelendiğini duyurdu. Concrete Genie hakkında önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi verilecek.
Oyunun PlayStation.com.tr üzerindeki tanıtım yazısı:

Hayat, dışlanan ve zorbalığa maruz kalan genç Ash için zorlu geçiyor. Çizimlerini gerçek hayata geçirebileceğini keşfettiğinde her şey daha parlak bir hal alıyor. Denska’nın kirli ve terk edilen bu küçük balıkçı kasabasının sokaklarını ve geçitlerini sadece Ash, güzel ve canlı çizimlerle temizleyebilir.

Dualshock 4 kablosuz oyun kumandasının hareket sensörünü kullanarak kolayca muhteşem manzaralar çiz ve bu renkli ve muhteşem aksiyon macera oyununda eşsiz yaratıkları canlandır. Ve hem Ash’in hem de tüm kasabanın hayatını canlandırmaya yardım et.
Concrete Genie, 2019’da PS4 için çıkış yapacak.
Ayrıca, PS4 platformuna özel olan Days Gone’da ertelendi. 22 Şubat 2019’da çıkması beklenen Days Gone’ın yeni çıkış tarihi, 26 Nisan 2019 olarak değiştirildi. Bu ertelemenin sebebini ise Sony, Şöyle açıkladı. “Sony Bend stüdyoları, oyunculara en iyi deneyimi vermek için çalışmalarını sürdürüyorlar. Merak etmeyin, Kusursuz bir deneyim sizleri bekliyor olacak. Ayrıca, kalabalık Şubat ayı takviminden ayrılmamız bizim için daha iyi olacak”

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap