İlginizi Çekebilir
DARQ

Cartel Tycoon duyuruldu!


Moon Moose, Cartel Tycoon’u PC için duyurdu. Açıkçası Drug Dealer Simulator’dan sonra sırada bu türe kim adım atacak diye beklemiştim, Beklediğim de oldu.
Cartel Tycoon’da aha da bunun ticareti ile uğraşıyoruz. Bu yılın sonlarına doğru çıkacak.
Cartel Tycoon, 1980’lerde kokainin tüm dünyayı sardığı kurgusal bir Latin Amerika’da geçen uyuşturucu üretimi ve dağıtımı yaparak kendi suç imparatorluğunuzu oluşturmaya çalıştığınız bir gerçek zamanlı strateji oyunu.
Çevrenizdeki bölgeleri ele geçirirken ve yükselmek için yeni yollar keşfederken rakip karteller, DEA ve CIA gibi devlet yetkilileri ve kamuoyu ile ilgilenmeniz gerekecek. Başarısızlık kaçınılmazdır, şiddet daha fazla şiddet doğurur. Ölüm uyuşturucu lordları için bir son değildir. Öldüğünüzde yerine geçecek kişiyi kontrol ederek imparatorluğunuzu yeniden kurmaya başlayacaksınız.
Kim niye alır ki bunu (Cartel Tycoon steam sayfası)

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap