Bize Destek Olun, Büyük Sürprizleri kaçırmayın!

Ekran Alıntısı

Merhaba sevgili Techno VOİCE ve PC oyuncusu takipçileri!

Bugüne kadar sizden hiçbir şey istemedik. Siz videolarımızı beğendiniz ve kanallarımıza abone oldunuz.

Fakat YouTube reklam politikasının değişmesi Techno VOİCE’u zor durumda bıraktı. Bildiğiniz gibi web sitemizin masrafları adsense gelirlerinden sağlanıyordu.

Giderek büyürken YouTube’un para kazanma için getirdiği, 1000 abone ve son 12 ayda 4000 saat izlenme şartı, planlamış olduğumuz yıl dönümü çekilişinin ve yeni incelemelerin iptal edilmesine neden olmuştur.

SİZDEN NE İSTİYORUZ?

Bizi sürekli takip edenler içeriklerimizden memnun kalmışlardır. Fakat bizim hoşumuza gitmeyen bir durum var. İstatiklerimizi kontrol ettiğimizde izlenme oranımızın sadece %0,6’sını abonelerimiz oluşturuyor. Buda, abonelerimizin sıkı takipçilerimiz olmadığını doğruluyor. Görüntülemelerimizin büyük kısmının abone olmayan kullanıcılardan gelmesi bazı videolarımızın fazla izlenmesine neden olurken, bazılarının çok az izlenmesine neden olmaktadır.

Aboneliklerden gelen izlenmelerimizi arttırmak için hedef kitlesi teknoloji ve oyun olan kullanıcıları kanalımıza davet etmenizi istiyoruz. Arkadaşınız, Aileniz hiç farketmez, bizi takip edenlerden 1 abone ve 1 beğeni istiyoruz. Önerdiğiniz arkadaşlarınızdanda bu desteği bekliyoruz.

Bunun sonunda çok hoşunuza gidecek güzel bir çekilişimiz olacak.

Kısaca bir daha hatırlayalım, bizi arkadaşlarınıza önerin ve onların 1 beğeni, 1 yorum ve 1 abonelik getirmesini sağlayın. Arkadaşlarınızda bizi paylaşarak, bu sürece katkıda bulunabilir. YouTube kanallarımızın linkleri aşağıda yer almaktadır.

 

 

TECHNO VOİCE ABONE OL

 

PC OYUNCUSU TV ABONE OL

 

 

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap