İlginizi Çekebilir

Bazı Huawei Ve Honor Kullanıcıları, EMUI 9 Sürümünü Artık Test Edebilir!

EMUI-9-BETA

Küresel teknoloji pazarındaki hakimiyetini geliştiren Huawei, kendi donanım ve yazılımlarını üreterek çok daha hızlı gelişmeyi başardı.

Normalde Mate 20 ile çıkacak olan EMUI 9, Android Pie ile geliyor. Bu sayede Android Pie beta testlerinide başlatan Huawei, bu konuda ne kadar hızlı çalıştığınıda bize gösterdi.

Hangi cihazlar destekleyecek?

EMUI 9’u alacak cihazlar Huawei P20, P20 Pro, Mate 10, Mate 10 Pro, Honor 10 ve Honor 10 Play olacak.

Neler yeni?

Huawei, arayüz ve performans ile ilgili geliştirmeer yapacağını zaten açıklamıştı. Yeni sürüm ile birlikte, GPU Turbo 2.0’da kullanıma sunulacak. Yeni GPU Turbo sürümünde dokunmatik gecikme süresi %36 oranında azaltılacak. Aynı zamanda 4 yeni oyun içinde destek eklendi. Artık, parmak izi ve yüz tanıma teknolojilerini kullanarak her hangi bir sitede şifreniz yerine oturum açabileceksiniz. Samsung Pass ile benzer mantıkla çalışacak bu özellik nasıl olacak hep birlikte göreceğiz. Ayarlardaki öğe sayısı 1000’den 843’e düşürüldü, artık menüde kaybolmayacaksınız. Yeni hareket kontrolleri eklendi. Bu hareketler ile kullanıcılar Aİ Asistanı kolayca açabilecek ve telefonu daha iyi kullanabilecek.

Yeni eklenen oyunlar

Vainglory, aArena oF Valor, Rules oF Surviver ve NBA 2K 18 yeni eklenen oyunlar olarak açıklandı.

Nasıl edinirim?

Betaya kayıt için alt bölümde vereceğimiz bağlantıya tıklayın; bir hesap oluşturun, hizmet şartlarını kabul edin ve EMUI 9 betayı indirin. Bunun bir beta sürümü olduğunu ve bazı sorunlar yaşatabileceğini unutmayın. Huawei, kullanıcıların geri bildirimleriyle EMUI 9’u daha iyi hale getirmek istiyor. Android Pie’nin bir dizi yeniliğinide içeren bu sürümü indirip görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Linke tıklayıp yönelgeleri takip ediniz*

HUAWEİ EMUI 9 BETA SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYİN KAYNAK: https://www.phonearena.com/news/Certain-Huawei-and-Honor-users-can-now-test-a-beta-version-of-Pie-based-EMUI-9_id108391

 

 

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap