Avengers 4’ün Teorilerinden biri doğrulandı!

Avengers 4

Baştan uyarımızı yapalım. Avengers: Infinity War’u henüz izlemedi iseniz, Bu haberi okumayın. Spoiler alarmı! Viuv, Viuv, Viuv.
Bu sene bahar aylarında vizyona giren Avengers: Infinity War sonrası, Avengers 4’te bizi nelerin beklediği konuşulmaya başlandı. Hatta, Bir çok teori de ortaya atıldı.
İşte Bu gün, O teorilerden birisi, Antman’in yönetmeni tarafından doğrulandı.
Eğer filmi hala izlemedi iseniz, geçtiğimiz hafta Blueray ve DVD sürümlerinin de piyasaya sürüldüğünü hatırlatalım.
Yazımıza geri dönecek olursak, Avengers 4 için üretilen teorilerden olan zaman yolculuğu teorisi doğrulandı.

Avengers 4’ün internete sızdırılan fotoğraflarında bildiğiniz gibi ilk Avengers filmine yani New York savaşına geri döndüğümüzü biliyoruz. Ama tek bir farkla, bu sefer TonyStark daha yaşlı ve yanında Scott Lang var. Üstelik kahramanlarımızın elinde oldukça önemli bir teknolojik alet olması dikkat çekiyor. Iron Man ve Ant-Man ikilisi kaybedilen savaşı kazanmanın yollarını arıyorlar. Geriye giderek Sonsuzluk Taşlarını bulup kendi lehine kullanmayı amaçlıyor bu ikili. Bu soru Ant-Man and the Wasp’ın yönetmeni Peyton Reed’de sorulunca kendisi şu cevabı vermiş durumda.
: “Ant-Man’de ve ikinci filmdeki teknolojiyi göz önünde bulundurunca zaman yolculuğu ihtimalini göz ardı etmek olmaz. Bir zaman vorteksiyle uğraşıyoruz yani böyle bir şey mümkün.”
Bu teorileri eğer toparlarsak ilk olarak Ant-Man’i Kuantum’dan Doctor Strange kurtarıyor ve onla veya onsuz burası belli değil Iron Man ile tanışarak, henüz bilinmeyen bir teknolojik alet ile taşlar tekrardan toplanıyor. Bu sırada ise Nick Fury’nin çağırdığı Captain Marvel olaylara teşrif ediyor.
Bakalım bu teorilerin ne kadarı gerçek olacak? Veya tamamen ters köşemi olacağız? Bunu henüz bilemiyoruz. Zira Peyton Reed’in’de böyle konuşmasında elbette birşey vardır diye düşünüyoruz.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap