Asus ROG Phone 3, GeekBench ve Wi-Fi Alliance’ta Göründü!

rogphone 3

Asus, geçen yıl duyurduğu ROG Phone 2’nin halefi olacak, güncel cihazı ROG Phone 3’ü hâlâ duyurmadı. Şuana kadar cihazla ilgili çok ciddi sızıntılar da gelmedi. Fakat akıllı telefonun Wi-Fi sertifikasyon sürecinden geçtiğini an itibariyle öğrenmiş bulunuyoruz. Üstelik cihaz, yakın zamanda Geekbench’te de görüldü. Bunlar, Asus’un bu minik canavarı yakında duyuracağını gösteriyor.

*ROG Phone 3 Geekbench verisi

  • ROG Phone 3 kablosuz sertifikası

Bu arada, ROG Phone 2’nin ROG Phone 3 olmasını beklediğimiz bu cihaza benzer bir model numarası (I001D) vardı, buradan cihazın Zenfone 6 değil, ROG Phone 3 olmasını bekliyoruz.

Bu cihazın teknik özellikleri ne olur derseniz, Qualcomm Snapdragon 865 işlemci ve diğer rakipleriyle benzer şekilde 8GB RAM gibi güçlü özelliklerle gelmesini ben şahsen bekliyorum. Peki siz, bu akıllı telefondan neler bekliyorsunuz? Son olarak, oyun telefonlarıyla ilgili yazdığım yazıyı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Oyun Telefonları Nereden Çıktı?

https://www.gsmarena.com/asus_phone_spotted_with_sd_865_gains_wifi_certificate_likely_the_new_rog_phone_3-news-43348.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap