Assassin’s Creed: Valhalla’dan yeni bilgiler ve yeni videolar!

AC valhalla

Ubisoft, Ubiforward esnasında Assassin’s Creed: Valhalla’nın çıkış tarihini ve yeni videolarını paylaştı. 17 Kasımda mevcut nesil ve Epic Games Store ve Uplay üzerinden PC’ye çıkacak. Stadia’yada gelecek. Mevcut nesil için oyunu aldıysanız yeni nesil yükseltmesi bedava. PS5 ve XSX’e daha sonra gelecek.
Epic Games Store ve Uplay’da standart sürüm 269,00 TL, gold sürüm 449,00 TL ve ultimate sürüm 495,00 TL. Xbox Store’da standart sürüm 470,00 TL, gold sürüm 600,00 TL ve ultimate sürüm 700,00 TL (indirimli olarak 650,00 TL).
Assassin’s Creed Valhalla’da zafere giden görevinde, efsanevi bir Viking savaşçısı olan Eivor olarak oynayın. İngiltere’nin Karanlık Çağlarındaki ölümcül bir ortamda dinamik ve güzel bir açık dünyayı keşfedin. Düşmanlarınıza saldırın, yerleşim yerinizi büyütün ve Valhalla’daki tanrıların arasında yerinizi kazanmak için siyasi gücünüzü oluşturun.
Kendi Viking efsanenizi yazın
Gelişmiş RPG mekanikleriyle İngiltere topraklarında kendi yolunuzu çizin. Zafer elde etmek için acımasız savaşlara katılın, coşkulu akınları yönetin veya stratejinizi ve diğer liderlerle olan ittifaklarınızı kullanın. Savaşta ve diyaloglarda yaptığınız her seçim, zafere giden yolda atılan bir adımdır.
Destansı akınları yönetin
Sakson ordularına ve kalelerine karşı akıncı ekiplerini yönetin ve hızlı sürpriz saldırılar düzenleyin. Düşmanlarınızın topraklarındaki zenginlikleri klanınız için ele geçirin ve etkinizi, büyümekte olan yerleşim yerinizin ötesine genişletin.
Acımasız savaşa katılın
İnsafsız düşmanlara karşı çift baltanızla, kılıçlarınızla ve hatta kalkanlarınızla Viking savaşçılarının acımasız dövüş stilini ortaya çıkarın. Yakın mesafeli savaşlarda rakiplerin kafalarını uçurun, ok atarak karmaşa yaratın veya Gizli Hançerinizle suikast yapın.
Karanlık çağda bir açık dünya
İngiltere’nin dağılmış krallıklarını keşfetmek ve fethetmek için buzlu Kuzey Denizi’nde yelken açın. Avcılık, bar oyunları gibi aktivitelere katılın veya geleneksel İskandinav müsabakalarından olan söz düellolarında ya da diğer adıyla rakipleri sözlü olarak mahveden Viking rap savaşlarında yer alın.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap